Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Etihad Airways Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

Etihad Airways Uçak Biletleri

2003 yılında kurulan Etihad Airways , Birleşik Arap Emirlikleri’nin bayrak taşıyıcı ve ikinci büyük havayolu şirketidir. Arap misafirperverliğini en iyi yönleriyle gösterme, Doğu ve Batı arasında bir konaklama merkezi olarak Abu Dabi'nin prestijini artırmayı,  havayolu sektöründe kabul görmüş yöntem ve kurallara meydan okuyarak  21. yüzyıla ait küresel bir havayolu kurma hedefleriyle yola çıkan Etihad Havayolları, ticari havacılık tarihinde en hızlı büyüme gösteren havayollarından birisi haline gelmiştir.

 

Her yıl düzenli olarak havayolu şirketlerini değerlendiren Skytrax , 2016 yılında yolcu değerlendirme sonuçlarına göre dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasından, Etihad Airways 6.sıraya yerleşerek büyük bir prestij kazanmıştır. Ayrıca , Dünya Seyahat Ödülleri kapsamında beş yıl üst üste "Dünyanın Lider Havayolu" ödülü dahil olmak üzere, her yıl dünyanın önde gelen premium  havayolu markalarından birisi olarak çeşitli ödüllere layık görülen Etihad Airways biletleri,  en uygun fiyatlarla kolayyolculuk.com sayesinde size sadece bir tık mesafede.

 

Günümüzde 127 uçak filosuyla, dünyanın en iyi 6.Havayolu ünvanına sahip Etihad Airways, tamamen yenilenen filosuyla  dünyanın en gelişmiş uçuş bölmesini sunmakta ve yüksek performans, operasyon verimliliği, genişletilmiş kabin alanı ve artırılmış uçuş menzili gibi en son özellikleri temsil etmektedir.

 

Dünya çapında 199 noktaya uçuş gerçekleştiren Etihad Airways, 2017’nin ilk yarısından itibaren uygulamaya geçireceği planıyla birlikte , Hindistan’daki üç şehre daha ulaşarak, her hafta Hindistan'daki 18 şehre 280 sefer ile hizmet verecek.

 

Her uçuşunda bir şef bulunduran havayolu, 24 saat öncesinden rezervasyon yapmanız koşuluyla üç çeşit sıcak yemek servisi yapma imkanına sahiptir.Ayrıca sıcak, soğuk içecek servisi dışında ekspertlerin seçtiği şaraplar ücretsiz olarak servis edilmektedir.İnanç ve kültür faktörlerini gözönüne alan Etihad Havayolları, önceden sipariş edilmesi halinde her ihtiyaca cevap veren vejeteryan menüsü, kosher menüsü, hint menüsü, dini ihtiyaçlara uygun menüler,sağlık ve diyet ihtiyaçlarına yönelik yemekler ve çocuk-bebek yemekleri  gibi alternatiflere  sahip olmasıyla yolcularının gönlünü fethediyor.

 

Genel olarak her yolcunun kendine ait bir ekranının bulunduğu uçakta ; filmler, televizyon programları,müzikler ve oyunlar  keyifli bir yolluk yapmanız için sizleri bekliyor. Koltuklarda laptoplarınızı ya da telefonlarınızı şarj edebileceğiniz soketler de mevcut bulunmaktadır.

 

Etihad Airways’de uçuş noktanıza bağlı olarak, uçakta hayvanlarla birlikte seyahat edilmesine ilişkin farklı kurallar ve düzenlemeler mevcuttur.Kabin içerisine alınabilen hayvan türleri sadece rehber köpekler ve doğanlardır.Diğer evcil hayvan türlerinizi, önceden haber vermeniz koşuluya kargo bölümünde,gideceğinizin ülkelerin getirdiği yasalar dahilinde taşıyabilirsiniz.

 

Siz değerli  yolcularının önceliklerine önem veren ve birçok ödüle sahip olan Etihad Airways’in yetkili acentesi  olan Kolayyolculuk.com’un size sunacağı özel fırsatları incelemeden bir karar vermemenizi öneririz.

 

Siz de Etihad Airways’n sunduğu bu imkanlarla keyifli bir seyahat yapmak istiyorsanız, sizin için herşeyi düşünen Kolayyolculuk.com üzerinden erken rezervasyon yaparak , kredi kartlarına 9 taksit imkanıyla size en uygun uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Etihad Airways Dış Hatlar

 

Dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasında 6.sırada bulunan Etihad Airways, sizin için sınır tanımayarak Afrika,Amerika,Asya-Pasifik,Avrupa ve Orta Doğu dahil olmak üzere birçok noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Siz de Etihad Airways ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız, dilediğiniz uçuş noktaları arasındaki sefer saatlerini Kolayyolculuk.com üzerinden kolayca  inceleyebilir, sizin için en uygun uçuşa en kolay yoldan ulaşarak rezervasyon yapabilir ya da satın alabilirsiniz.