Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Beyrut Uçak Bileti

En Ucuz Beyrut Uçak Biletleri

 

Beyrut Uçak Bileti

 

Ortadoğu’nun  incisi Beyrut’a uçak bileti satın almak için Kolay Yolculuk'u tercih edin . Karşınıza çıkan farklı havayollarının uçak biletleri arasından en uygun uçak bileti seçeneğini tercihleriniz doğrultusunda değerlendirin.

 

Lübnan’ın başkenti ve "Doğu’nun Paris"’i Beyrut, 70li yıllardan 90lı yıllara kadar süren savaşın izlerini siliyor. Arap coğrafyasının bu kozmopolit şehri, haklı unvanını geri alma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Beyrut yürüyerek dolaşabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz kadar küçük bir şehir. İzmir’in kordonunu, İstanbul’un Boğaziçi sahillerini hatırlatan Cornishe yani kordon boyu Beyrut’u bir uçtan diğer uca dolaşmak şehirde var olan kültürler arasında da yolculuğa çıkmak demek. Beyrut kilise çanlarının ve ezan seslerinin birarada duyulabildiği bir şehir. Özellikle güneş batımında görmenizi tavsiye edeceğimiz güvercin kayalıkları şehrin turistik sembollerinden biri.

 

Byblos bir balıkçı kasabası ve bir Akdeniz şehrinde olduğunuzu en iyi şekilde kanıtlayacak deniz ürünlerini bu şirin kasabadaki mekanlarda tadabilirsiniz.Yemek sonrası eğlenmek isteyenler için mekanlar gece yarısı birer clup havasına bürünüyor.

 

En ucuz Beyrut uçak bileti seçenekleri için Kolay Yolculuk yanınızda!