Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
Kolayyolculuk flychange

Biz Kimiz

kolayyolculuk.com, M.Murat Gazioğlu Şirketler Grubu bünyesinde, 1992 yılında kurulmuş olan Gazi Global Turizm ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi’nin, internet üzerinden otel konaklama ve uçak bileti satış platformu olarak kuruldu. Hayata geçtiği günden itibaren, hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kolayyolculuk.com ‘un hedefi, siz internet müşterilerine, en uygun fiyatları, en güvenli ve en kısa yoldan sunmaktır.

kolayyolculuk.com ’da en uygun fiyatlarla, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri satın alabilir ve tüm dünyada dilediğiniz kriterlerde otel rezervasyonları yapabilirsiniz.

kolayyolculuk.com , A Grubu Türsab Belgesi, Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) belgesine sahiptir. IATA üyeliği ile de, dünyadaki yüzlerce hava yolunun direkt yetkili satış acentesidir.

Yurtiçinde ise, Türk Hava Yolları, Anadolu jet, Atlas jet, Pegasus Hava Yolları, Sunexpress, Borajet yetkili satış acentesidir.

Kolay Yolculuk TURSAB belge Kolay Yolculuk Acente Belge

İşlemlerinizde maksimum güvenlik

Web sitemiz, uçak bileti işlemlerinizde, 3D ödeme sistemi ve SSL sertifikası ile sizlere en yüksek güvenliği sunmaktadır. Kart bilgileriniz, direkt olarak bankaya yönlendirilmekte, hiçbir şekilde sitemiz tarafından kaydı tutulmamakta ve ödeme işlemleri, bankanızın ekranında tamamlanmaktadır. Bankanız tarafından size SMS yoluyla gönderilen şifrenizi, yine banka ekranına girmek suretiyle satın alma işleminini güvenli bir şekilde tamamlarsınız.

Neden Biz

* 1992 yılında kurulan Gazi Global olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güvencemiz ile yolumuza devam ediyoruz.

* Her şeyin bir kolayı olduğuna göre; en zahmetsiz ve kolay yolculuğun da kolayyolculuk.com’dan geçtiğine inanıyoruz

* Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizi en hızlı ve kolay şekilde hedefinize ulaştırıyoruz.

* Sizi sadece 3 adımla hedefinize ulaştırıyoruz.

* Sorunlarınızı genç ve uzman kadromuzla en kısa sürede çözüyoruz.

* Seyahatlerinizde, kolay yolculuğun tadına varın istiyoruz.

* Mobil teknolojilere önem veriyoruz. Geleceği mobil çözümlerde görüyoruz.

* Dünya üzerindeki 860.000’den fazla otelde en uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sağlıyoruz

* Peşin fiyatına taksitli satış alternatifleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Kişiye Özel Seyahat Paket Hizmetleri

* Yurtiçi & yurtdışı tüm destinasyonlar için üyelerimize; tercihlerine göre seyahat araştırma ve planlama hizmeti sunuyoruz. Örneğin münferit veya gruplar için ulaşım, transfer, otel rezervasyonları; yeme, içme, eğlence, kültür, sanat, spor önerileri gibi konsept içeren seyahat paketlerinin oluşturulması ve organize edilmelerini sağlıyoruz.

Konaklama Satış, Rezervasyon ve Bilgi Hizmetleri

* Yurtiçi & yurtdışında hem klasik hem de yeni açılan en gözde butik oteller veya SPA’lar hakkında üyelerimizi bilgilendiriyor, talepler doğrultusunda ilgili rezervasyonları gerçekleştiriyoruz.

Concierge Hizmetleri

* Seyahat edilecek olan şehirlerde görülmesi gereken yerler, restoranlar hatta etkinlikleri içeren şehir rehberleri hazırlıyoruz. Böylece üyelerimizin seyahatlerinde; gezilecek noktaları, yeme içme mekânlarını ve etkinlik takvimlerini belirliyoruz.

Araç Kiralama Hizmetleri

* Yurtiçi & yurtdışı şoförlü veya şoförsüz her türlü kategoride araç kiralama bilgilerini üyelerimiz adına araştırıyor ve talep doğrultusunda ilgili aracın rezervasyonlarını yapıyoruz.

Vize Hizmetleri

* Seyahatlerini bizden alan üyelerimiz için gittikleri destinasyonlar için gerekli vize işlemlerini başlatıyor, takip ediyor ve vize alımını gerçekleştiriyoruz.

Etkinlik ve Özel Organizasyon Hizmetleri

* Yurtiçi & yurtdışı etkinlik (Toplantı organizasyonları, “incentive” grup organizasyonları gibi) ve özel organizasyonlar için konsept geliştiriyor, uygulama ve operasyon takibinin gerçekleştiriyoruz.

Editoryal Hizmetler

* Seyahat kampanya e-bültenleri , e-mail dropları ,güncellenen şehir rehberlerini, üyelerimize belirli aralıklarla paylaşıyoruz

İş Ortaklarımız

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!