Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

Airfrance Uçak Biletleri

1933 yılında Paris merkezli  kurulan Air France Hava Yolları , dünyanın en büyük hava yolu şirketleri konumuna yükselerek, 2004 yılında yine köklü bir hava yolu şirketi olan KLM yada diğer adıyla Hollanda Kraliyet Havayolları  ile birleşme kararı aldı ve böylece Air France-KLM Şirketler Grubu doğdu.

Her yıl düzenli olarak havayolu şirketlerini değerlendiren Skytrax , 2016 yılında yolcu değerlendirme sonuçlarına göre “ Paris Charles de Gaulle Havalimanı’nda yemek veren en iyi salon ”  ödülüne  layık görülen  Air France uçak biletleri , en uygun fiyatlarla kolayyolculuk.com sayesinde size sadece bir tık mesafede.

Günümüzde 635 uçak filosuyla, dünyanın en iyi 14. Havayolu ünvanına sahip Air France-KLM’nin uçuş ağı 113 ülkede , 256 şehri kapsamaktadır.

Bünyesinde 19 havayolunu barındıran dünya çapında günde 187 ülkede 1000’e yakın şehre 15.465 uçuş olanağı sağlayan Skyteam Birliği’nin de kurucu üyesi olan Air France-KLM, 100’ü aşkın ülkeyle birlikte Türkiye’de de 83 yıldır faaliyet göstermektedir.


 

AirFrance ve KLM Şirketleri ortaklığıyla kurulan Air France-KLM, yakın zamanda düşük maliyetli, rekabetçi, uzun menzilli havayolu şirketi kurma planlarıyla uzak mesafelere çok uygun fiyatlarla gitme  vaadlerini veriyor. Yeni havayolunun 2020 yılına kadar 10 uçaklık uzun mesafe filosuna sahip olması planlanıyor. 

AirFrance uçuşlarında yemek ve içecek ikramları ücretsiz sunulmaktadır. Sunulan yiyecekler, uçuş sürenize göre,  Fransız aşçılar tarafından özenle seçilerek hazırlanan yiyecekler ve eşsiz Fransız şarapları’ndan oluşmaktadır. Air France uçuşları bu lezzet şölenleriyle, gökyüzündeki restoranınız olma ayrıcalığını sizlere yaşatıyor. Ayrıca uçuş konforunuz ve uçuş sürenizi kolay ve zevk alabileceğiniz bir hale getirmek için  ücretsiz ulusal ve uluslararası gazeteleri , uçak içi eğlence sistemleri , özenle seçilen filmleri, dizileri, müzik türlerini ve güncel haberler sunan birçok uygulamayı kullanımınıza sunuyor. Ayrıca Air France-KLM,  evcil hayvanlarınızın taşıdığı özelliklere göre gerek kabin içinde gerekse kargo bölümünde, hayvanlarınızın size eşlik edebilmeleri imkanını sunmaktadır.

Air France-KLM’nin sunduğu bu imkanlardan siz de yararlanmak  istiyorsanız, Air-France-KLM  tarifeli seferleri için en uygun bilet fiyatlarını incelemeden bir karar vermemenizi öneririz. Sitemiz üzerinden Air France-KLM uçak biletlerini son derece basit ve kullanışlı olan ara yüz sayesinde kolayca  inceleyebilir, kalkış – varış detaylarını görebilir, rezervasyon yapabilir, uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.Siz de Air France-KLM ile keyifli bir seyahat yapmak ve dünyanın önde gelen havayollarından  Air France ve KLM’nin Kolayyolculuk.com’a özel seyahat fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, erken rezervasyon yaparak , kredi kartlarına 9 taksit imkanıyla en uygun uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Air France-KLM Dış Hatlar

Dünyadaki pek çok havayolu şirketinin uçmadığı noktalara uçan ve Avrupa, Asya,Afrika, Kuzey ve Güney Amerika dahil olmak üzere 113 ülkede, 256 şehre hizmet veren Air France-KLM ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız, dilediğiniz uçuş noktaları arasındaki sefer saatlerini Kolayyolculuk.com üzerinden kolayca  inceleyebilir, sizin için en uygun uçuşa en kolay yoldan ulaşarak rezervasyon yapabilir ya da satın alabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!