Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Atlanta Uçak Bileti

En Ucuz Atlanta Uçak Biletleri

 

Amerika'nın Georgia eyaletine bağlı bir şehir olan Atlanta aynı zamanda bu eyaletin başkenti ve en kalabalık şehridir. Atlanta için Amerika'nın en hızlı büyüyen şehirlerinden biri tanımlaması yaparsak yanılmış olmayız. Atlanta'ya hava yolu ile ulaşım için Atlanta Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Atlanta'ya hava yolu ulaşımı Hartsfield Havalimanı üzerinden yapılıyor. Atlanta'ya Türkiye üzerinden ulaşımını aktarmalı olarak yapabilirsiniz. Atlanta Uçak Bileti için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


 

Atlanta'da birçok gökdelen, post modern yapı ve iç savaşı yaşamış mahalleler ve müzeler yer alıyor. En bilinen yerleri Centennial Parkı ve CNN'in merkezidir. Dünyanın en büyük 26. gökdeleni olan The Bank of America Plaza, Midtown bölgesinde yer alıyor.

 

Şehrin en önemli ve eski parkı Büyük Park'tır. Dünyanın en büyük yağlı boya çalışması olan Atlanta Cyclorama ve Atlanta Hayvanat Bahçesi bu park içerisinde yer alıyor. Piedmont Parkı yine önemli parklardan biridir. High Museum of Art,  Margaret Mitchell Evi ve Müzesi, Atlanta Tarih Merkezi diğer önemli sanat merkezleri olarak bilinir.

 

En iyi uluslararası lezzetlere ve Güney mutfağının örneklerine Atlanta restoranlarında rastlayabilirsiniz. Amerika'nın bu önemli şehrine Atlanta Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.