Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Batman Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Batman Uçak Biletleri

 

Dicle Nehri ve kollarında yer alan havzalara kurulmuş bir şehir ola Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne kurulmuş bir şehir. Batman'an en hızlı ve uygun şekilde ulaşım için sitemizde yer alan Batman Uçak Bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 

Batman'a hava yolu ulaşımı şehre 8 km uzaklıkta bulunan Batman Havalimanı üzerinden yapılıyor. Havalimanı 1998 yılında hizmete başlamıştır. Batman Uçak Bileti satan firmalar THY, Anadolu Jet ve Pegasus.

 

Batman denildiği zaman akla Dicle Nehri kıyısına kurulmuş olan Türkiye'nin en önemli tarihi yerlerden biri olan Hasankeyf geliyor. Herkesin kesinlikle görmesi gereken yerlerden biri. Bunun dışında Batman'da tam 4000 mağara yer alıyor.  Hasankeyf'e Batman Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz. Batman (Malabadi) Köprüsü, Pertukan Kalesi, Beksi Kalesi ve Kandil Kalesi de görülesi tarihi eserlerdir.

 

Dünyada ender bulunan doğa harikası yerlerden biri olan Batman'ın mutfağı da et açısından çok zengindir. Et yemekleri dışında börekler ve çorbalarda önemli bir yer tutuyor. Karasal bir iklime sahip olan Batman'a Batman Uçak Biletialarak ulaşabilirsiniz.

 
Güncellenme Tarihi : 22.1.2017 09:00