Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Belgrad Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Belgrad Uçak Biletleri

 

Belgrad Uçak Bileti

 

Sırbistan'ın başkenti Belgrad, tarihi binaları,büyük parkları ve nehir boyunca uzanan yerleşim alanlarıyla tüm dünyadan milyonlarca turist çeken bir şehirdir. Belgrad, Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği nokta üzerinde kurulmuştur. Konum olarak Avrupa'dan Türkiye'ye uzanan yol üzerinde yer alır.

 

Türk vatandaşlarına vize istenmediği ve uçakla 1,5 saatte ulaşılabilen yakın bir şehir olduğu için son zamanlarda popülaritesi artmıştır. Belgrad'ta kale, Sırbistan Ulusal Müzesi, Nikola Pasic Meydanı, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Taş Meydan, Usce, Zemun, Belgrad Sarayı gibi yerler gezilebilir. Kent yıl boyunca yağış alır. Özellikle de bahar ve kış ayları yağış daha fazla olur.

 

Kentte şehir iç ulaşım tramvay, otobüs gibi araçlarla karşılanır. Diğer Avrupa kentlerine göre daha ucuz bir şehirdir. Yeme içme, eğlence konusunda fiyatları makuldür. Nüfusu 1 milyonu biraz aşkın Belgrad'ta yeme içme konusunda da damak tadımıza çok yabancı gelmeyecek yemekler bulunabilir. Belgrad Havalimanı kent merkezine 20 km uzaklıktadır. Havalimanından kent merkezine otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Kent içi otobüs ve tramvay ulaşımı ücretsizdir.

 

En ucuz Belgrad Uçak Bileti seçenekleri için KolayYolculuk yanınızda!

Güncellenme Tarihi : 27.10.2016 09:00