Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Beyrut Uçak Biletleri

Beyrut Uçak Bileti

Ortadoğu’nun  incisi Beyrut’a uçak bileti satın almak için Kolay Yolculuk'u tercih edin . Karşınıza çıkan farklı havayollarının uçak biletleri arasından en uygun uçak bileti seçeneğini tercihleriniz doğrultusunda değerlendirin.

Lübnan’ın başkenti ve "Doğu’nun Paris"’i Beyrut, 70li yıllardan 90lı yıllara kadar süren savaşın izlerini siliyor. Arap coğrafyasının bu kozmopolit şehri, haklı unvanını geri alma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Beyrut yürüyerek dolaşabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz kadar küçük bir şehir. İzmir’in kordonunu, İstanbul’un Boğaziçi sahillerini hatırlatan Cornishe yani kordon boyu Beyrut’u bir uçtan diğer uca dolaşmak şehirde var olan kültürler arasında da yolculuğa çıkmak demek. Beyrut kilise çanlarının ve ezan seslerinin birarada duyulabildiği bir şehir. Özellikle güneş batımında görmenizi tavsiye edeceğimiz güvercin kayalıkları şehrin turistik sembollerinden biri.

Byblos bir balıkçı kasabası ve bir Akdeniz şehrinde olduğunuzu en iyi şekilde kanıtlayacak deniz ürünlerini bu şirin kasabadaki mekanlarda tadabilirsiniz.Yemek sonrası eğlenmek isteyenler için mekanlar gece yarısı birer clup havasına bürünüyor.

En ucuz Beyrut uçak bileti seçenekleri için Kolay Yolculuk yanınızda!

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!