Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Bordeaux Uçak Bileti

En Ucuz Bordeaux Uçak Biletleri

 

Dünyaca ünlü bir liman kenti olan Bordo, Fransa'nın en önemli şehirlerinden biri olmakla birlikte UNESCO listesine kadar girmiş bir şehir. Bu büyüleyici şehre ulaşmak için sitemizde yer alan Bordo Uçak Bileti seçeneklerini mutlaka incelemelisiniz.

 

Şehre hava yolu ile ulaşım Bordo Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Fransa'nın en önemli ve kapasiteli hava limanlarından biridir. İstanbul'dan Bordo'ya uçak seferleri düzenleniyor. Size ne uygununu bulmak için Bordo Uçak Biletiseçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Bordo denildiği zaman akla ilk gelenler, şatoları, rakipsiz şarap kültürü ve yemekleridir. Başlıca görmeniz gereken yerleri sıralayacak olursak; tam adı Musée du Vin et du Négoce de Bordeaux olan Şarap Müzesi, Place de la Bourse, Orta Çağ'dan kalma bir yapı olan belediye binası Grosse Cloche de Bordeaux ve şehrib iki yakasını birbirine bağlayan köprü Pont de Pierre.

 

Akşam saatlerinde şehrin en hareketli bölgesi olarak Place de la Victoire bilinir daha ilereyen saatlerde  Quai du Paludate çevresibe geçebilirsiniz.

 

Dünyanın en büyük şarap kültürüne sahip olan şehrin mutfağının lezzetleri de kesinlikle tadılmalı. Her restoranında damağınıza uygun bir lezzet bulabilirsiniz. En ucuz ve uygun ulaşım için Bordo Uçak Bileti seçeneklerine göz atmanızı öneririz.