Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Boston Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Boston Uçak Biletleri

 

Boston, Amerika'nın önemli eyaletlerinden biri olan Massachusetts'in başkentidir. Bostan'da yer alan kültürel ve akademik kurumlar dünyanın en önemli kurumları arasında bulunuyor. Bünyesinde yer alan 100'den fazla üniversite ile Amerika'nın Atinası olarak bilinir. Boston'a ulaşım için Bostan Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Boston'a hava yolu ile ulaşım Logan International Havalimanı üzerinden yapılııyor. Uluslararası bir havalimanı olduğundan dolayı dünyanın birçok ülkesinden Bostan'a direk uçuşlar bulunuyor. Bostan Uçak Bileti alarak siz de ulaşabilirsiniz.

 

Yürüyen Kent olarak bilinen Boston'ın önemli yerlerini gezmek gerçekten çok kolaydır. İlk tarihi yürüyüş turları Boston'da başlamıştır.  Özgürlük Yolu üzerinde iki saat içerisinde 16 tarihi bölgeyi yürüyerek ziyaret edebilirsiniz.

 

Amerika'nın ilk devlet okulu olan Latin okulu, Harvard Koleji ve Amerika'da yapılmış olan ilk yeraltı metrosu Bostan'da bulunuyor. Diğer başlıca önemli yerlerini sayacak olursak; Belediye Başkanlığı Sanat Galerisi, Emerald Necklace, Public Garden, Cultler Majestic Tiyatrosu, Strand Tiyatrosu,  Boston Opera Evi ve  Boston Limanı.

 

Kent mutfağında deniz ve süt ürünleri yer alıyor. Midye çorbası en bilinen yemeğidir. Amerika'nın bu önemli eğitim şehrine Boston Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Bostona en ucuz ve uygun uçak biletinizi dilediğiniz class da taksit imkanı ile alabilirsiniz. Kolayyolculuk.com ucuz uçak biletinin doğru adresidir.

 

Güncellenme Tarihi : 23.10.2016 09:00