Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Brüksel Uçak Biletleri

Brüksel hem Belçika'nın hem de üç federal bölgeden biri olan Brüksel-Başkent Bölgesi'nin başkentidir. Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Konseyi burada yer alıyor. Anı zamanda NATO'nun da merkezidir. Brüksel Uçak Bileti için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Hava yolu ulaşımı Brüksel Havaalanı üzerinden sağlanmaktadır. Şehir merkezine tren ve metro ile ucuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Avrupa'nın en yoğun alanlarından biridir. Brüksel Uçak Bileti alarak dünyanın birçok bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mimarisi, Ortaçağ'dan kalma yapıları, anıtları, parkları, kafeleri ve meyhaneleri ile sıcacık bir şehirdir Brüksel. Büyük Saray şehrin en çok turist çeken yeridir. Manneken Pis anıtı ise şehrin simgesi durumundadır.

Pazar Sarayı, Kent Müzesi,  King's House, Royal Park, Royal Palace, Sablon Square, Cinquantenaire Park, Royal Square ziyaret edilmesi gereken diğer bölgelerdir. Şehirde çok fazla sayıda ziyaret edilmesi gerken müze yer alıyor.  Museum of Natural Arts, Museum of Ancient Art, Army Museum, Museum of Modern Art bunlardan bazıları.

Avrupa'nın başkenti sayılan Brüksel'de birçok kültür ve sanat etkinliği düzenleniyor. Akşam yemeğini dışarıda yemek şehir için bir gelenektir. Dünyada biranın merkezi olan şehre Brüksel Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!