Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Bursa Uçak Biletleri

1500'lü yıllarda kurulduğu bilinen Bursa'nın ilk ismi Prusa'dır. Daha sonraki dönemlerde birçok medeniyete ev sahipliği yapan Bursa aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu'nun kurulduğu şehirdir. Orhan Gazi tarafından Osmanlı'nın ilk başkenti yapılmıştır. Bursa'ya ulaşım içinBursa Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Bursa'ya hava yolu ile ulaşım Yeni Şehir Havalimanı üzerinden yapılıyor. Havalimanıın kent merkezine uzaklığı ise 50 km. İç ve dış hatlardan Bursa Uçak Bileti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Osmanlı'nın ilk başkenti Bursa'da birçok Osmanlı eseri bulunuyor. Bu eserlerden en bilinenleri Ulu Cami ve Emir Sultan Camii'dir. Mudanya, Ulubat Gölü, İznik gibi yerlerde çok sayıda ziyaretçi alıyor. Türkiye'nin en büyük kış turizmi olan Uludağ, Bursa sınırları içerisinde yer alıyor. Uludağı'na Bursa Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Bursa'dan İstanbul'a sürekli olarak İDO seferleri yapılmaktadır. Bursa deniz ulaşımının da kilit noktalarından biridir. Bursa denildiği zaman akla gelen ilk lezzet İskender Kebabı'dır. Bu lezzetin tadına varmadan Bursa'dan kesinlikle ayrılmayın!

Türkiye'nin en önemli sanayi şehirlerinden biri olan Bursa'ya Bursa Uçak Bileti ile en hızlı ve konforlu şekilde ulaşmanız mümkün!

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!