Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Chicago Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Chicago Uçak Biletleri

 

Chicago, Illinois eyaletinin başkenti ve en kalabalık şehridir. 3 milyona yakşalan nüfusu ile tüm Amerika'nın en kalabalık 3. şehri konumundadır. Kültür, sanayi, tıp ve finans merkezleri ile tam bir metropol konumunda şehirdir. Dünyanın ilk yüksek binası 1885 yılında burada inşa edilmiştir. Şehre hava yolu ile ulaşım için Chicago Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Şehre hava yolu ulaşım   O'Hare International Airport üzerinden sağlanıyor. Uluslararası bir havalimanıdır. Ülkenin birçok önemli şehrinden ve tüm dünyadan Chicago Uçak Bileti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Chicago kültür, spor ve iş şehri dersek yanılmış olmayız. Şehirde yer alan gökdelenleri izlemek ayrı bir keyif verir. Navy Pier şehrin en çok ziyaretçi alan yeridir. Michigan Gölü kenarında kuruludur. İçerisinde oyun parkı, restoranlar ve sergi salonları yer alıyor.

 

Amerika'nın en önemli mimarı yapıları bu şehirde yer alıyor. Dünyanın en yüksek on binasının üçü binası Chicago'da yer alıyor. Bunlar; Sears Tower, 80-story AON Center ve  John Hancock Center.

 

Kültür Merkezi, 1889 Oditoryum Binası, Şikago Sanat Enstitüsü, Holding Chicago Historical Society diğer ziyaret edilmesi gereken önemli sanat merkezleridir.

 

Tüm dünyada fast food yemeğinin kalbi bu şehirdir. Dünyada ilk McDonalds bu şehirde açılmıştır. Amerika'nın en önemli şehirlerinden birine ulaşım için Chicago Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Güncellenme Tarihi : 25.10.2016 09:00