Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Cleveland Uçak Biletleri

Cleveland, Amerika'nın Ohio Eyaleti'nde yer alan önemli şehirlerin başında geliyor. Konu olarak ise ülkenin kuzeydoğusunda yer alıyor diyebiliriz. Amerika'nın ilk büyük petrol şirketlerinden biri olan Standart Oil burada kurulmuş.Cleveland Uçak Bileti alarak ABD iç hat uçuşu ile şehre ulaşabilirsiniz.

Şehre hava yolu ile ulaşım Cleveland Hopkins havalimanı üzerinden yapılıyor. Uluslararası bir havalimanı olduğundan dolayı dünyanın birçok ülkesinden Cleveland Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Cleveland yıllar boyunca ABD'nin en büyük şirket merkezlerinden biri oldu. 1980 yılından sonra bu durum biraz değişmeye başladı. NASA araştırma merkezlerinden biri olan Lewis Research Center bu şehirde yer alıyor. General Electric, Pratt and Whitney, Hughes gibi büyük şirketlerin merkezi de şehirde bulunuyor.


Şehir için ülkenin en büyük sanat merkezlerinden biri diyebiliriz. Playhouse Square Center beş tiyatro sahnesinin birleşimi ile oluşmuş. Cleveland Metropark Hayvanat Bahçesi'ni de kesinlike ziyaret etmelisiniz. Cleveland Sanat Müzesi ve Rock And Roll Hall of Fame Müzesi şehrin en çok ilgi gören müzeleri. Bu sanat şehrine ulaşmak için sitemizde yer alan Cleveland Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!