Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Dallas Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Dallas Uçak Biletleri

 

Amerika'nın en büyük 9. şehri olan Dallas aynı zamanda içerisinde yer aldığı Teksas Eyaleti'nin en büyük üçüncü şehri konumundadır. Kuruluş tarihi 18941 yılına kadar uzanır. Yıllar boyunca Amerika'nın en önemli petrol ve pamuk merkezi olmuştur. Bir zamanlar ülkemizin en popüler dizilerinden biri olan Dallas, bu şehirde çekilmiştir. Şehre ulaşım için Dallas Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Dallas'a hava yolu ile ulaşım Fort Worth Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Havalimanı ülkenin en büyük ve en yoğun havalimanlarından biridir. Uluslararası uçuşlara da açık olduğundan dünyanın bir çok noktasından Dallas Uçak Biletialarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Günümüzde artık telekomünikasyon, finans ve bilişim merkezi olan Dallas, Amerika'nın en önemli şehirlerinden biri. Dallas Convention Center, dünyanın en büyük fuar merkezlerinden bu bu şehirde yer alıyor.

 

Dallas Zoo, Fair Park, Dallas Arberetum, Dallas Aquarium, tarihi kent merkezi Downtown ve Addison bölgesi şehrin ziyaret edilmesi gereken en önemli bölgeleri. Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ile ünlü olan şehirde nefis kırmızı et ürünlerine ulaşabilirsiniz. Dallas'a ulaşım için sitemizde yer alan Dallas Uçak Bileti seçenekleriniz inceleyebilirsiniz.

 
Güncellenme Tarihi : 26.10.2016 09:00