Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Detroit Uçak Biletleri

Kanada sınırında yer alan bir şehir olan Detroit, ABD'nin en büyük 10. şehridir. Tarihi 1701 yılına kadar uzanan şehir Michigan Eyaleti sınırları içerisinde yer alıyor. Dünyanın en büyük otomobil üretim şehirlerinden biridir. Henry Ford dünyanın ilk otomobilini 1896 yılında bu şehirde üretmiştir. ABD'nin bu önemli şehrine Detroit Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Hava yolu ulaşımı Wayne County Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Tarihi 1929 yılına kadar dayanan hava limanı dünyanın en eski havalimanlaarından biri. Dünyanın ve ABD'nin birçok şehrinden Detroit Uçak Bileti ile hava yolu ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Detroit, sanatsal zenginliği, mimarisi, parkları ve nehirleri ile ABD'nin en güzel şehirlerinden biri. Nehir kıyısında kurulmuş olan Rönesans Merkezi tam 7 adet gökdelenden oluşuyor. Comerica Kulesi yine şehrin en önemli gökdelenlerinden biri.

Sevimli modern mahalleri de kesinlikle ziyaret edilmeli. Greenfield, Meksika Mahallesi, Hindistan Köyü, Tarihi Yunan Mahallesi bunladan bazıları. Detroit Hayvanat Bahçesi ve Doğa Parkı'da sizi yeşile doyuracak bir güzellikte.

Etnik ve yerel lezzet ağırlık restoranlara şehrin her yerinde ulaşabilirsiniz. Bu sevimli şehre ziyaret için yapmanız gereken tek şey Detroit Uçak Bileti almak.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!