Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Diyarbakır Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Diyarbakır Uçak Biletleri

Diyarbakır'a Doğu Anadolu Bölgesi'nin merkezi diyebiliriz. Birçok tarihsel detaya ev sahipliği yapan Diyarbakır, kültür turu yapmak isteyenler için en ideal seçim!

 

Çin Seddi'nden sonra dünyanın en uzun suru olan Diyarbakır Suru, 5,5 km'lik uzunluğu ile bölgenin en çok dikkat çeken yapılarından. Ayrıca Malabadi Köprüsü, Diyarbakır Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Hasan Paşa Hanı ve İçkale de şehrin diğer turistik yerlerini oluşturuyor.

 

Yıl boyunca yurt içi ve yurt dışından birçok turiste ev sahipliği yapan Diyarbakır'ın yaz döneminde aşırı sıcak, kış döneminde de fazlasıyla soğuk olduğunu hatırlatalım. Ziyaret etmek istediğiniz dönemlerde uygun kıyafetler seçmeniz yararınıza olacaktır.

 

Cartlak kebabı olarak ünlenmiş ciğer kebabı, bölgenin en meşhur yemeği olarak dikkat çeker. Kesinlikle tadılması gereken kebabı yemeden gezinizi sonlandırmayın. Ayrıca devasa büyük karpuzlarının da tadına bakabilirsiniz.

 

Diyarbakır'dan dönmeden önce ziyaret ettiğiniz köylerden el yapımı halı ve kilimler alarak, tarihi güzellikleri evlerinizde de sergileyebilirsiniz.

En Ucuz Diyarbakır uçak biletleri kolayyolculuk.com da. Ucuz uçak biletinin doğru adresi kolayyolculuk.com size uygun şartlarda kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunuyor.

 
Güncellenme Tarihi : 09.12.2016 09:00