Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Dortmund Uçak Biletleri

Almaya'nın Ruhr bölgesinde bulunan bir şehir olan Dortmund, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletine bağlıdır. 580 bin nüfusu ile Almanya'nın en büyük  7. şehri konumundadır. Almanya'nın bu önemli şehrine Dortmund Uçak Bileti alarak hava yolu ile ulaşmanız mümkün.

Hava yolu ile ulaşım Dortmund Havaalanı üzerinden sağlanmaktadır. Şehir merkezinden tren ve otobüs seferleri ile alana ulaşmanız mümkün. Ucuz ve uygun ulaşım için sitemizde yer alan Dortmund Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Avrupa'nın en büyük kanalı olan  Dortmund-Ems Kanalı Dortmund'ta yer alıyor. Dortmund limanı ile Kuzey Deniz'ini birbirine bağlar. Dortmund için yeşil bir şehir tanımlamasını yaparsak yanılmış olmayız. Şehirde bolca kömür ve demir işletmesi de bulunuyor.

Şehirde görülmesi gereken başlıca yerleri sıralarsak; şehrin simgesi olan takım yani Borussia Dortmund'un stadı Signal Iduna Park, Vestfalya Parkı, Florian Tower, Botanischer Garten Rombergpark ve bira fabrikası olan Brewery Museum diyebiliriz.

Almanya'nın ilk bira mayalama fabrikası bu şehirde açılmıştır. Yerel publarda eşsiz bira çeşitlerinizi deneyebilirsiniz. Bu Kuzey Almanya şehrine en çabuk ve ucuz şekilde ulaşım için Dortmund Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!