Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Edremit Uçak Biletleri

 

Balıkesir'in ilçesi olan Edremit için birçok tatil bölgesine yakın bir ilçe diyebiliriz. Edremit'e yakın tatil bölgelerini sıralarsak; Akçay, Burhaniye, Ayvalık, Altınoluk, Güre, Asos, Küçükkuyu gibi popüler tatil bölgelerine Edremit Uçak Bileti ile ulaşabilirsiniz.

Edremit'te yer alan Koca Seyit Havalimanı ilk olarak iç hat uçuşları için açılan küçük bir alandı. Sonradan genişletilen havalimanına artık uluslararası uçuşlarda yapılıyor. Yurt içi ve yurt dışındanEdremit Uçak Bileti alarak Kuzey Ege'nin en güzel tatil bölgelerine ulaşabilirsiniz.

Edremit, zeytinciliği ile bilinen bir ilçe. Aynı zamanda bir cennet olarak bilinen Kaz Dağları Edremit'in en büyük simgesidir. Kaz Dağları içerisinde yer alan birçok şelale ve gölet her yıl büyük bir ziyaretçi akınına uğruyor. Kaz Dağları dünyada oksijeni en bol ikinci bölge olarak biliniyor. Kurtuluş Savaşı zamanında 979 gün işgal altında kalan Edremit 9 Eylül 1922 yılında özgürlüğüne kavuşmuştur. Her yıl 9 Eylül'de büyük törenler ile bu özgürlük kutlanır.

Türkiye'nin en popüler tatil yerlerine Edremit Uçak Bileti alarak ulaşmanız mümkün.

En uygun ve ucuz uçak biletleri  kolayyolculuk.com da.

 

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!