Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Kastamonu Uçak Biletleri

Tarihi yapısı ile ünlü Kastamonu, Türkiye'nin en eski şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. Kastamonu'yu ziyaret için Kastamonu Uçak Bileti seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz!

Kastamonu'ya hava ulaşımı 2013 yılında açılan Kastamonu Uzunyazı Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Yeni açıldığından dolayı bölgedeki en yüksek yolcu kapasitesine sahip havalimanıdır. Şehir merkezine sadece 10 km uzaklıktadır. Uzunyazı Havalimanı'na Kastamonu Uçak Bileti alarak ulaşmanız mümkün.

Hititlerden bu yana yerleşimin bulunduğu tarihi şehre Türkler ilk olarak 1073 yılında yerleşmişler. Kastamonu'da ziyaret edilmesi gereken tarihi yerler arasında; İsmail Bey Külliyesi, Mahmut Bey Cami, Kastamonu Arkeoloji Müzesi ve Pompeipolis Antik Kenti gibi yerler bulunuyor. Ilgaz ve Küre Dağları Milli Parkı ise son dönemde kayak turizmi açısından oldukça ziyaret edilen bir bölge. Ilgaz ve turistik yerlerde ulaşım için Kastamonu Uçak Bileti fiyatlarına bakmanızı öneririz.

Kasatamonu'da karasal bir iklim görülüyor. Kış aylarında özellikle iç kesimler oldukça soğuk geçiyor. Sahil şeridinde ise daha ılık bir iklim görülüyor. Kastamonu Uçak Bileti alarak yapacağınız yolculuklar öncesinde iklim şartlarını göz önünde bulundurmanızı öneririz.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!