Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Las Palmas Uçak Bileti

En Ucuz Las PalmasUçak Biletleri

 

Kanarya Adaları Özerk Bölgesi'nin başkenti olan Las Palmas, aynı zamanda İspanya'ya bağlı bir ada. Kuzeybatı Afrika sahillerine uzaklığı ise 210 km uzaklıktadır. Adaya ulaşım için yapmanız gereken Las Palmas Uçak Bileti almak.

 

Las Palmas Avrupa Kıtası dışında bulunan en büyük nüfuslu Avrupa Birliği şehri olarak bilinir. Adaya hava yolu ile ulaşım La Palma Havalimanı üzerinden yapılır. Avrupa'nın birçok şehrinden seferler düzenlenmektedir.

 

Adanın nüfusu yaklaşık olarak 383 bin kişidir. 1478 yılından beri adada yerleşim vardır. Las Palmas de Gran Canaria Karnavalı ve Las Palmas de Gran Canaria Uluslararası Film Festivali şehrin en büyük 2 etkinliğidir ve her yıl çok sayıda turist bu etkinliklere katılmak için adaya akın etmektedir.

 

İspanya'nın ve dünyanın en güzel tatil bölgelerinden biri olan bu cennet adayı kesinlikle yaz tatili için değerlendirmenizi öneririz. Adaya uçak ile ulaşım için yapmanız gereken tel şey Las Palmas Uçak Bileti sitemizi incelemek ve sizin için en uygun bileti satın almak.