Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Las Vegas Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Las Vegas Uçak Biletleri

 

Nevada Eyaleti'nin en büyük ve en kalabalık şehri olan Las Vegas dünyanın en büyük eğlence merkezi şehri olarak biliniyor. Las Vegas aynı zamanda tüm dünyanın ve ABD'nin kumar merkezidir. Göz kamaştıran binaları ile birçok film ve dizi içinde dekor olmuş bu şehir. Dünyanın en eğlenceli şehrine ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey Las Vegas Uçak Bileti almak.

 

Şehre hava yolu ulaşımı Mccarran Uluslararası Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Dünyanın birçok bölgesinden Las Vegas Uçak Bileti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Kumarhaneler ile dolu olan şehirde birçok gökdelen ve park da yer alıyor. Bellagio Casino Resort, Flamingo Kumarhanesi, Mirage, Stratsphere Kulesi şehrin en görkemli ve önemli binalarıdır. Guggenheim Hermitage Müzesi ve Las Vegas Doğa Tarihi Müzesi'ni de ziyaret edilmesi gereken müzeler olarak önerebiliriz.

 

Şehirdeki önemli kumarhaneler Las Vegas Bulvarı'nın güneyinde sıralanmış durumda. Şehir yer alan evlenme kiliseleri sayesinde ABD'de yer alan birçok çiftin evlilik rüyasıdır.

 

Dünyada ünlü birçok şov etkinlikler Las Vegas'da sahnelenir. Dünyada eğlenceli merkezi olan şehre ulaşım için Las Vegas Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 
Güncellenme Tarihi : 28.10.2016 09:00