Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

Los Angeles Uçak Bileti

En Ucuz Los Angeles Uçak Biletleri

 

Melekler şehri olarak bilinen Los Angeles, ABD'nin en kalabalık şehridir. Güney Kaliforniya'da bulunan şehir Pasifik Okyanusu boyunca uzanıyor. Rüyalar üzerine kurulmuş bir şehir diyebiliriz. THY tarafından İstanbul'dan Los Angeles'a direk uçuşlar düzenleniyor. En Uygun Los Angeles Uçak Bileti için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Şehre hava yolu ulaşımı Los Angeles Uluslararası Havalimanı üzerinden sağlanıyor. İstanbul'dan ve dünyanın birçok önemli şehrinden Los Angeles Uçak Bileti alarak ulaşım sağlamanız mümkün.

 

Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica ve Malibu gibi size hiç de yabancı gelmeyecek dünyaca ünlü yerler bu şehir içerisinde yer alıyor. Los Angeles için dünya eğlence başkenti diyebiliriz. Dünyanın birçok bölgesinden milyonlarca insan şehrin plajlarını, eserlerini, eğlence yerlerini görmek için Los Angeles'a  akın ediyor.

 

Amerika'nın film ve televizyon edüstirisi Hollywood bu şehirde yer alıyor. 2500 yılıdızın saygıyla anıldığı Ünlü Şöhretler Kaldırımı'nı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

 

Hollywood Universal Stüdyoları dünyanın en büyük film stüdyosu ve eğlence parkı olarak biliniyor. Yine dünyaca ünlü Disneyland Eğlence Parkı'da Los Angeles'da yer alıyor.

 

Dünyanın Eğlence Başkenti'ne yolculuk için yapmanız gereken tek şey Los Angeles Uçak Bileti almak.

Dünyanın hava yolu en ucuz ve uygun fiyatlarla kolayyolculuk.com da. Ucuz uçak biletlerine kredi kartlarıyla 9 taksit.