Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Muş Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Muş Uçak Biletleri

 

Kurtik Doğu yamaçlarına kurulmuş olan Muş, Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir şehir. Muş iş için doğayla bütünleşmiş bir şehir tanımlaması yaparsak yanılmış olmayız. Muş'a en ucuz ve konforlu şekilde yolculuk için Muş Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Muşa'a hava yolu ulaşımı Muş Havalimanı üzerinden sağlanıyor. 1992 yılında hizmete açılan havalimanı şehre yaklaşık olarak 18 km uzaklıkta bulunuyor. THY ve Anadolujet seferlerine bakarak Muş Uçak Bileti alabilirsiniz.


 

Tarihi bir şehir olarak bilinen Muş, birçok tarihi ve kültürel yapıya ev sahipliği yapıyor. Varto Kayalıdere Antik Kenti, . Kızıl Ziyaret Tepesi, Malazgirt Bostankale Köyü Höyüğü en bilinen yapılardan. Muş Kalesi ve Arak Manastırı da ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor.

 

Hayvancılık şehir en başlıca geçim kaynaklarından biri olduğu için Muş Mutfağı et ağırlıklı yemeklerden oluşuyor. Muş köftesi, çorti ve keşkek en çok bilinen yemekleridir.


Doğu Anadolu şehir olduğu için Muş, karasal bir iklime sahiptir. Özellikle kışın yolculuk yapacaklar soğuk havaya karşı hazırlıklı olsunlar. En uygun Muş Uçak Bileti için doğru adrestesiniz.

Güncellenme Tarihi : 22.1.2017 09:00