Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Palermo Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Palermo Uçak Biletleri

İtalya'nın güneyinde yer alan bir şehir olan Palermo, Sicilya bölgesinin en önemli şehridir. 2700 yıllık tarihi ile tarihi ve kültürel bir şehir diyebiliriz. Palermo'ya hava yolu ile ulaşmak isteyenler Palermo Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirler.

 

Punta Raisi şehrin hatta Kuzey Sicilya'nın en büyük ve en önemli havalimanıdır. Falcone, Borsellino ve Boccadıfalco havalimalanlarından da Palermo'ya hava yolu ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan Palermo Uçak Biletiseçeneklerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.


 

Bir deniz şehri olan Palermo'da ülkenin en büyük ve en önemli limanlarından biri bulunuyor. İtalya'nın birçok önemli limanına buradan düzenlenen feribot seferleri ile ulaşmanız mümkün.

 

Dünyaca ünlü İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini Palermo'da tadabilirsiniz. Garibaldi Meydanı, Roma Caddesi, Della Liberta Caddesi civarında toplanmış restoranlarda bu lezzeti tatmanız mümkün. Dünyaca ünlü Sicilya şarabını kesinlikle deneyin.

 

Norman Sarayı, Palermo Katedrali ve Massimo Tiyatrosu ve Eski Roma Şehri kalıntıları kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyor. Üniversite şehri olması sebebiyle gece hayatı hareketlidir. Palermo Uçak Bileti için doğru adrestesiniz.

 

Güncellenme Tarihi : 22.1.2017 09:00