Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Shanghai Uçak Biletleri


Çin'in en büyük şehri olarak dikkat çeken Shanghai yani Şangay, lüks hayattan hoşlananları ilk andan itibaren etkileyecek. Kültürel ve bilimsel ayrıntıların oldukça kolay gözlemlendiği uzak doğu kentini teknolojinin kalbi olarak nitelendirsek hiç de yanlış olmaz.

Turistik tatili sırasında uzun uzun yürüyerek yeni yerler görmek isteyenler için ideal olan Şangay'da Huangpu Nehri boyunca doğa ile iç içe keyifli bir gezinti gerçekleştirebilirsiniz. Uzunluğu 114 km olan ve şehrin sınırlarını çizen nehrin tamamını bitiremeseniz de rotanıza uygun bir bölümden nehir yoluna dahil olabilirsiniz. Shiliupu Wharf’tan kalkan tekne ve çeşitli gemileri küçük yolculuğunuz için tercih edebilirsiniz.

Şangay Müzesi, görülmesi gereken bir diğer turistik mekan. 5000 yıllık tarihi detaylarla süslü müzede tüm gününüzü geçirebileceğiniz eserler dolu. Müzeye girmeden önce görmek istediğiniz yerleri belirlemeniz zamandan kazanmanızı sağlayacak.

Geceleri ışıl ışıl parlayan gökdelenler arasında büyüleyici bir atarak, eğlence hayatına da dahil olabilirsiniz. Çeşitli restoranlarla dolu sokaklar, Çin mutfağını deneyimlemeniz açısından birçok seçeneğe sahip. Ne de olsa farklı tatlara açık olmak, turist olmanın ilk özelliği!

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!