Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Şırnak Uçak Biletleri

Türkiye'nin Suriye ve Irak'a komşu olan şehri Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir şehir. Şehir, Namaz Dağları'nın eteklerine kurulmuş ve 1990 yılında il olmuştur. Şırnak'a hava yolu ile ulaşmak için Şırnak Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Şırnak'a hava yolu ulaşımı Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı üzerinden yapılıyor. Havalimanı 2013 yılında hizmete açıldı. THY 2013 yılında haftanın bazı günleri uçuşlar düzenlemeye başladı. Şırnak Uçak Bileti ile siz de en hızlı ve konforlu şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.


 

Şırnak'ta birçok uygarlığın izi ve kalıntıları bulunuyor. Hititlerden Selçuklulara kadar birçok medeniyet Şırnak'ı yerleşim yeri olarak kullanmış. Hz. Nuh'un mezarının İslam inancına göre Şırnak'ta olduğu söleniyor. Cudi Dağı, Nuh Peygamber Camii ve Ulu Camii görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyor. Cizre kalesi ve Diceli Nehri kenarı da ziyaret edebileceğiniz diğer bölgeler.


Şehrin zengin bir mutfağı bulunuyor. Yöresel yemekleri kesinlikle denemenizi öneririz. Hekeheşandi, şımşıpe, meyre, kutlık, serbıdev ve perde pilavı en bilinen lezzetler. Tarihi yerlere ve lezzete Şırnak Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!