Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Tekirdağ Uçak Biletleri

Hem Marmara Denizi hem de Karadeniz'e kıyısı bulunan Tekirdağ'ın 870 bin nüfusu bulunuyor. Denize kıyısı olan bölümlerde yazlık bölgeleri bolca bulunan Tekirdağ'ın Trakya'nın en merkezi illerinden biridir. Şehre hava yolu ile ulaşım Çorlu Havalimanı üzerinden yapılıyor. Tekirdağ Uçak Bileti fiyatlarından en uygun olanını seçebilirsiniz.

Trakya bölgesinin tek aktif havalimanı olan Çorlu Havalimanı 1998 yılında hizmete başladı. Çorlu'nun merkezine 15 km uzaklıkta bulunuyor. BoraJet tarafından düzenli olarak Ankara - Çorlu seferleri düzenleniyor. Seferler için Tekirdağ Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Namık Kemal'in evi, Rakoczi Müzesi, Çorlu Kalesi, Hora Feneri gibi tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Tekirdağ denildiği zaman tabii ki akla ilk olarak Tekirdağ köftesi geliyor. Bu dillere destan lezzeti tatmak için yapmanız gereken tek şey Tekirdağ Uçak Bileti satın almak.

Yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turist Tekirdağ'a gelir. Yazlık bölgeleri sayesinde yazın nüfusun arttığı söylenebilir. Merkez ilçesi de dahil olmak üzere toplamda 9 adet ilçesi bulunuyor.

Ucuz ve uygun uçak biletinin adresi kolayyolculuk.com'dan Tekirdağ uçak biletlerini kredi kartlarına 9 taksit imkanı ile alabilirsiniz. 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!