Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Tel Aviv Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Tel Aviv Uçak Biletleri

İsrail'in en güzel ve en kalabalık şehirlerinden biri olan Tel Aviv'e Tel Aviv Uçak Bileti seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Tel Aviv'e hava ulaşımı Ben Gurion Havaalanı üzerinden sağlanmaktadır. Uluslararası uçuşlar için açık olan hava alanına Tel Aviv Uçak Bileti seçeneklerinden birini seçerek ulaşabilirsiniz. Türkiye üzerinden Tel Aviv'e yolculuk yapmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gererken İsrail vizesi almaktır.

 

İsrail'in Akdeniz'e kıyısı bulunan şehir Tel Aviv aynı zamanda en kalabalık ikinci şehridir. Tel Aviv, 1909 yılında Yafa ismiyle bir liman şehri olarak kuruldu. İlk zamanlarda yoğun olarak Araplar yaşamaktaydı. Günümüzde ise tamamı İsrail topraklarında yer alıyor. Tel Aviv Orta Doğu'nun en büyük ekonomisine sahip ikinci şehir konumunda. Aynı zamanda turistik bir şehir olan Tel Aviv'de birçok plaj, kafe ve bar yer almakta. İçerisinde yer alan Beyaz Kent, 2003  UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'ne alındı.

 

Dünyanın en görülesi şehirlerden biri olan Tel Aviv'e Tel Aviv Uçak Bileti seçeneklerinden size en uygununu seçerek ulaşabilirsiniz.

En ucuz Tel aviv uçak bileti, 9 taksit imkanı kolayyolculuk.com da.

 
Güncellenme Tarihi : 23.10.2016 09:00