Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Tenerife Uçak Biletleri

Kanarya Adaları'nın en büyüğü olan Tenerife, İspanya'ya bağlı bir ada. 908 bin nüfusu ile Kanarya Adaları'nın yaklaşık olarak yüzde 45'i burada yaşıyor. Her yıl 5 milyon turisti ağırlayan adaya Tenerife Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

Tenerife Norte ve Tenerife Sür/Reina Sofia olmak üzere şehirde 2 adet hava limanı bulunuyor. 21 adet belediyeye bölünmüş olan şehre ulaşım için sitemizde yer alan Tenerife Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

İspanya'nnın hatta dünyanın en büyük festivallerinden biri olan Santa Cruz de Tenerife Karnavalı her yıl düzenleniyor. Dünyanın dört bir yanından turistler bu festival için adaya akın ediyorlar.

İspanya'nın en yüksek zirvesi olan Teide Yanardağı Tenerife'de yer alıyor. 3.718 metre yükseliği ile dünyanın en büyük 3. yanardağı olarka bilinir ve halen aktiftir.

Tenerife'de görülmesi gerken başlıca yerler sıralayacak olursak. Teide Zirvesi ve çevresindeki doğal parklar, Auditorio de Tenerife konser salonu, Candelaria Bazilikası, Guímar Piramidleri ve adanın ve dünyanın en önemli plajlarından biri olan Las Teresitas Plajı.

Yaz tatilini geçirmek için en ideal adalardan biri olan Tenerife'ye en uygun ulaşım için Tenerife Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!