Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Tokat Uçak Biletleri

Bulunduğu konum itibari ile İç Anadolu ili olarak bilinen Tokat aslında Karadeniz Bölgesine bağlı bir ildir. Tokat'a hava yolu ile ulaşmakTokat Uçak Bileti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Tokat'a hava yolu ile ulaşım Tokat Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır. Havalimanı 1995 yılında hizmete başladı. 2001 yılında hizmete kapatılan havalimanı 2006 yılında tekrardan açıldı. 80 bin yolcu kapasitesi bulunuyor ve şehir merkezine 18 km uzaklıktadır. Haftanın 7 günü Borajet tarafından uçuşlar düzenleniyor. Tokat Uçak Bileti güncel fiyatlarına sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tokat'ın kuzeyinde Karadeniz iklimi güneyinde ise karasal iklim görülüyor. Her mevsim Tokat'ta yağışlara denk gelebilirsiniz.

Çok eski zamanlardan beri yerleşimin bulunduğu Tokat'ta Sebastapolis Antik Kenti görülmesi gereken yerlerin balında geliyor. Tokat Kalesi, Hıdırlık Köprüsü gibi tarihi eserleri de ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Kebabı şehrin en meşhur yemeği olarak bilinir. Bunun dışında pekmezi de tüm ülkede meşhurdur. Bu lezzetlere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Tokat Uçak Bileti almak.

Toplamda 11 ilçesi bilinen Tokat'ın 630 bin nüfusu bulunuyor. Yaz aylarında ise nüfus sayısında büyük bir artış oluyor.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!