Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz

En Ucuz Toulouse Uçak Biletleri

Garonne Irmağı çevresine kurulmuş bir şehir olan Toulouse, Fransa'nın en büyük ve en zengin şehirlerinden biri.  Toulouse son yıllardan uzay havacılığının merkezi olmuş bir şehir.  Toulouse Uçak Bileti için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Şehre hava yolu ile ulaşım Toulouse - Blagnac Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır. Blagnac şehrinde yer almasına rağmen Toulouse uçuşları için kullanılıyor. Toulouse Uçak Bileti ile limana ulaşabilirsiniz.


 

Ville Rose, yani pembe şehir olarak anılan bir şehir Toulouse. Şehrin her yerinde görülen tuğlalı evler bu ismi almasını sağlamış. Şehir Meydanı en merkezi yeri olmakla birlikte gezintiye başlamak için en doğru adres diyebiliriz. Garonne Irmağı çevresinde birçok eski Roma kalıntısı bulunuyor. Şehirden düzenlenen metro seferleri ile bu bölgeye ulaşabilirsiniz.

Henri Gaussen Botanik Bahçesi, Capitole de Toulouse, Saint-Etienne Katedrali, Basilique Saint Sernin bazilikası ve Les Augustins ve Georges Labit Müzeleri görülmesi gerken diğer önemli yerler olarak ön plana çıkıyor.

Şehrin en önemli yemeği ördek diyebiliriz. Her restoranın menüsünde ördek ile yapılmış yemekler bulunuyor. Şehir merkezinde birçok önemli restoran bulunuyor. Fransa'nın bu önemli şehrine Toulouse Uçak Bileti alarak ulaşabilirsiniz.

 

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!