Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
ukrayna havayollari/

1992 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de  kurulan Ukrayna Uluslararası Havayolları (Ukraine Internaional) , Air France,  Alitalia, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Etihad Airways , Iberia , KLM, Swiss International Air Lines ve TAP Portugal ile ortaklaşmalar yaparak kısa sürede ülkenin lider havayolları konumuna yükselmiştir.

Boeng şirketi istatistiklerine göre ,kendi uçaklarına teknik hizmet servisi veren tek havayolu şirketidir.Ayrıca 2016 yılında Ukrayna’nın başkenti  Kiev’de düzenlenen “2016 KYIV TOURISM AWARDS” ödül töreninde Ukrayna’nın en iyi havayolu ödülüne layık görülen Ukrayna Uluslararası Havayolları’yla ekonomik bir uçuş yapmak için yapmanız gereken tek şey tüm kolaylıkları önünüze getiren kolayyolculuk.com üzerinden belirli aralıklarla uçuşları kontrol etmek olacaktır. 

Günümüzde ;  39 modern uçak filosuyla , konukseverliği, uluslararası eğitimli ve sertifikalı mürettebat ve dşper personeliyle , Ukraine International uluslararası piyasalarda başarılı bir şekilde rekabet etmektedir.

Dünyanın 75 farklı noktasına seyahat imkanı veren Ukrayna Uluslararası Havayolları, ortak uçuşları ile beraber  haftada 3000 uçuş ve 700 farklı destinasyonuyla 24 yıldır hizmet vermektedir.

Ukrayna Havayolları’nın Business Class tüm PS kodlu uçuşları için havalimanında bekleme salonlarına erişim, 2 parçadan oluşan ve 23kg varan bagaj imkanları, %50 daha fazla mil kazanma, geniş aralıklı koltuk imkanı ve Avrupa ve Ukrayna mutfaklarından seçme yemekler  gibi imkanlar sağlamaktadır.Bunun dışında uçakta yemek satış konsepti ile yolculara özel,  geniş yiyecek ve içecek seçenekleri bulunmaktadır.2015 Kasım ayı  itibariyle, Ukrayna Uluslararası Havayolları  yeni uygulaması olan önceden sipariş ile Özel Yemek ve sıcak yiyecek servis hizmeti  sunmaktadır.  Ayrıca her yolcu için ücretsiz hem Ukraynaca hem de İngilizce içeriği bulunan “PANORAMA” uçuş dergileriyle, uçuşlarınızı daha verimli geçirebilir , isterseniz Sky Shop aracılığı ile uçuşlarınız esnasında Duty Free alışverişi yapabilirsiniz.
Ekonomi sınıf yolcuları için ise  uçuş süresine  göre aperatif ve küçük yemekler, çay-kahve-içecek hizmetleri sunulmaktadır.

Ayrıca Ukrayna Uluslararası Havayolları , gerekli belgeleri bulundurmanız koşuluyla  ve  hayvanlarınızın taşıdığı özelliklere göre gerek kabin içinde gerekse kargo bölümünde evcil  hayvanlarınızın sizinle seyahat etmesine imkan sağlamaktadır .

Ukrayna Uluslararası Havayolları’nın sunduğu bu imkanlardan siz de yararlanmak istiyorsanız, yetkili satış acentesi olan ve sizin için en ucuz bilet satışı gerçekleştiren Kolayyolculuk.com’un   son derece basit ve kullanışlı olan ara yüz sayesinde , biletleri kolayca  inceleyebilir, kalkış – varış detaylarını görebilir, rezervasyon yapabilir, uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Siz de Ukrayna’ın lider havayolları firması olan Ukrayna Uluslararası Havayolları ile keyifli bir seyahat yapmak istiyorsanız, size tüm kolaylıkları sağlayan  Kolayyolculuk.com üzerinden erken rezervasyon yaparak , kredi kartlarına 9 taksit imkanıyla size en uygun uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ukrayna Uluslararası Havayolları Dış Hatlar

Ortakları ile haftada 3000 uçuş gerçekleştiren ve 59 farklı havalimanında faaliyet gösteren Ukrayna Uluslararası Havayolları, Ukrayna ile Avrupa,Asya,Afrika başta olmak üzere 40 başkenti birbirine bağlamaktadır.  

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!