Dünyanın binlerce noktasına seyahat etmenin en kolay yolu
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı
Nereden
<>
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yolcular
1
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Öğrenci
0
65 Yaş ve üstü
2
1.Çocuk yaşı
2
2.Çocuk yaşı
2
3.Çocuk yaşı
2
4.Çocuk yaşı
Uçuş Sınıfı : Farketmez
Havayolu : Farketmez

En Ucuz Bingöl Uçak Biletleri | Kolayyolculuk.com

En Ucuz Bingöl Uçak Biletleri

 

Yukarı Fırat'ta bulunan Bingöl, Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir şehirdir. Coğrafyası sebebiyle Bingöl dağınık olarak yerleşmiş bir şehirdir. Bingöl'e en hızlı şekilde ulaşmak için Bingöl Uçak Bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Bingöl Havalimanı büyük zorluklar aşılarak 2013 yılında hizmete açıldı. Bingöl Uçak Bileti için tek sefer düzenleyen hava yolu şirketi ise THY. Haftanın belli günlerinde Ankara ve İstanbul'dan Bingöl uçuşları gerçekleştiriliyor.

 

Bingöl tarihi bir merkeze sahip. Termal su kaynakları, mesire yerleri ve Yüzen Ada ziyaret edilecek bölgelerin başında geliyor. Bunun dışında Ata park da şehrin en güzel yerlerinden biridir. Eğer kış aylarında ziyaret edeceksiniz Yolçatı Kayak Merkezin kış sporları için sizi bekliyor olacak.


Kiği Camii, Kiğı Kalesi, Kral Kızı Kalesi ziyaret edilmesi gereken tarihi yerlerdir.  Bingöl ile özdeşen bir yemek olan Tutmaç çorbasını kesinlikle denemelisiniz. Bingöl Balı, Cevizi ve Dut Pekmezi diğer denenmesi gereken lezzetler arasında bulunuyor. Özellikle kış aylarında ziyaret edeceklerin soğuk havaya karşı hazırlıklı olmasını öneririz. En ucuz Bingöl Uçak Bileti seçenekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Güncellenme Tarihi : 22.1.2017 09:00