Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
THY/
Sunexpress Hakkında
Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları’nın eşit ortaklığında 1989 yılında Antalya’da kurulan SunExpress, bugün geldiği noktada “Türk-Alman Sivil Havacılık Liderlerinin Başarılı Ortaklığı” olarak anılmaktadır.

İlk uçuş operasyonunu 1990’da yapan şirket, Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ile Antalya arasında turistik charter seferleri düzenleyen SunExpress, Antalya merkezden sonra 2006’nın Mart ayında 2. merkezini İzmir’de açtı ve buradan iç hat seferlerine başladı.

SunExpress, hedefleri doğrultusunda istikrarlı büyümesini sürdürerek 2010 yılında, Anadolu şehirlerinden Almanya’nın önemli merkezlerine tarifeli direkt uçuşlara başladı.

Uçuş ağını genişletme yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, kademeli olarak 2015 ve 2021 yılları arasında teslim edilecek olan 10 tanesi opsiyonlu olmak üzere toplam 50 adet Boeing 737-800NG ve 737-8 MAX için Boeing ile anlaşma yapmıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Sunexpress, yolcularına sunduğu Kablosuz Eğlence Sistemi sayesinde bir adım öne geçmiştir. Bu hizmet sayesinde, SunExpress yolcuları uçak içinde akıllı telefonlarından, tabletlerinden ya da laptoplarından kablosuz ağa bağlanarak, film izlemenin, internette gezinti yapmanın ve oyun oynamanın yanı sıra sunulan birçok hizmetten faydalanabilmektedir.

Tüm bu hizmetlere ek olarak engelli ve hareket kabiliyeti kısıtlı yolcularına sunduğu hizmetler sayesinde genelinde “Engelsiz Havaalanı Kuruluşu” ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Siz de SunExpress’in yolcularına sunduğu kaliteli, güvenli ve ekonomik uçuş hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, yurtiçi ve yurtdışı uçuşları için Kolayyolculuk.com’u ziyaret etmenizi, tercihinize ve bütçenize uygun bilet seçeneklerini incelemeden bir karar vermemenizi öneririz.
Sunexpress İç Hatlar
25 yılı aşkın süredir sivil havacılık sektöründe hizmet veren SunExpress Antalya ve İzmir merkezli pek çok yurt içi tarifeli sefer düzenlemektedir. uçuşlar gerçekleştiren SunExpress’in yurt içindeki tüm tarifeli uçuş noktalarını ve sefer saatlerini inceleyebilir ve en kolay yoldan dilediğiniz uçuş için bilet rezervasyonu yapabilir ya da kolay ödeme seçenekleri ile biletinizi anında satın alabilirisiniz.
Sunexpress Dış Hatlar
Özellikle yaz tarifesinde Türkiye ve Almanya merkezli operasyonlarında, haftada 1020’den fazla tarifeli ve charter uçuş gerçekleştiren SunExpress, her geçen gün dış hat uçuş ağını genişletmektedir. Tüm yurt dışı seyahatleriniz için SunExpress’in tüm uçuş saatlerini inceleyebilir, uçak biletinize en kolay yoldan ulaşarak, sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu yapabilir ya da güvenli ödeme seçenekleriyle satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!