Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
THY/

Atlasglobal Havayolları Hakkında
14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş., “İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Sivil havacılık faaliyetlerine 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve aynı yıl filosuna aynı tipte üçüncü uçağı da alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde 4 uçaklık bir filo ile yola devam etmiştir.

Nisan 2004’te Ets Grup’un, havayolunun yüzde 50 hissesini almasıyla yeni bir yapılanma süreci başlamış ve ilk adım olarak da "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapabilme ruhsatını almıştır. Şubat 2006’da tüm hisselerin Ets Grup’a geçmesiyle birlikte yapılanma süreci hız kazanmıştır.

Yeniden yapılanmanın sonucu olarak 2015 yılında yola Atlasglobal adı ile devam etme kararı alan şirket, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurtiçi ve yurtdışı uçuş ağını genişletmeye devam ederken, yolcularına kaliteli ve konforlu uçuş hizmeti sunmaktadır.

Atlasglobal, 2 uçak ile başladığı sivil havacılık faaliyetlerine bugün, Airbus A319, A320 ve A321’lerden oluşan 22 uçaklık filosu ve Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’ya düzenlediği tarifeli seferleri ile devam ediyor.

Atlasglobal, 77cm koltuk aralıkları, uçuş esnasındaki ücretsiz ikramları, ücretsiz koltuk seçimi, Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Paris, Kuveyt, Sharjah, Bişkek gibi üç saat ve üzeri uçuşlarında başlattığı “Uçan Şef” uygulaması ile yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır. Yolcu memnuniyeti ve sürekliliği odaklı hizmet veren Atlasglobal’in tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşları için Kolayyolculuk.com’u ziyaret etmenizi ve uygun bilet fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.
Atlasglobal Havayolları İç Hatlar
Yurt içinde 13 ayrı noktaya tarifeli sefer düzenleyen Atlasglobal, hizmet kalitesini sürekli artıran, yolcularına ve çalışanlarına maksimum uçuş güvenliği ayrıcalığını sunmaktadır. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden Atlasglobal’in yurt içindeki tüm tarifeli uçuş noktalarını ve sefer saatlerini inceleyebilir ve en hızlı yoldan rezervasyonu yapabilir ya da kolay ödeme seçenekleri ile biletinizi anında satın alabilirisiniz.
Atlasglobal Havayolları Dış Hatlar
İstanbul merkezli uçuşlarıyla 14 yıldır sivil havacılık sektöründe sürekli geliştiren Atlasglobal bugün dış hatlarda 20’den fazla noktaya tarifeli sefer düzenlemektedir. Dış hat uçuşlarının sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir, tercih ettiğiniz uçuşa ait uçak biletiniz için kolayca rezervasyonunuzu yapabilir ya da güvenli ödeme seçenekleriyle satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!