Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
Onur Air Uçak Bileti
Onur Air Hakkında
İstanbul merkezli bir havayolu şirketi olan Onur Air 14 Nisan1992’de kurulmuş ve ilk uçuşunu 14 Mayıs 1992 tarihinde A-320 tipi uçakla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na gerçekleştirmiştir. Kurulduğu günden beri uçuş güvenliği, zamanında operasyon ve uygun fiyatlı uçuş prensiplerini benimseyerek 25 uçaklık filosu ve 5979 koltuk kapasitesi ile hizmet veren Onur Air, Türkiye'de EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip ilk ve tek havayolu unvanına sahiptir.

1992 yılını 3 uçaklık bir filo ile kapatan Onur Air, yıllar içerisinde istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmiş, filosundaki uçak sayısını 2002 yılında 14’e, takip eden yıllarda ise sırasıyla; 20, 24 ve 28’e çıkartmıştır. 2006 yılında 31 adet uçaktan oluşan filosu ile 7.012 koltuk kapasitesine ulaşan Onur Air’in filosundaki uçak sayısı 2007 yılında 29, 2008 yılında ise 25 olmuştur. Bugün ise 23 uçaktan oluşan filosuyla yolcularına hizmet vermektedir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak müşterilerine emniyetli, güvenilir, dakik ve ekonomik uçuş hizmeti sağlayan Onur Air’in hem yurtiçi hem yurtdışı uçuşları için Kolayyolculuk.com’u ziyaret etmenizi ve uygun bilet fiyatlarını incelemeden bir karar vermemenizi öneririz.
Onur Air İç Hatlar
20 yılı aşkın süredir sivil havacılık sektöründe hizmet veren Onur Air hatlarda 14 noktaya sefer düzenlemektedir. Sitemiz üzerinden Onur Air’in yurt içindeki tüm tarifeli uçuş noktalarını ve sefer saatlerini inceleyebilir ve en kolay yoldan biletinize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz uçuş için bilet rezervasyonu yapabilir ya da kolay ödeme seçenekleri ile biletinizi anında satın alabilirisiniz.
Onur Air Dış Hatlar
İstanbul merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarını aşan Onur Air, dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya sefer düzenlemektedir. Planladığınız seyahatinize ait dış hat uçuşlarının tüm tarifeli sefer saatlerini inceleyebilir, uçak biletinize en kolay yoldan ulaşarak, sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu yapabilir ya da güvenli ödeme seçenekleriyle satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!