Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
THY/

AnadoluJet Hakkında
“Uçmayan Kalmasın” sloganı ile 23 Nisan 2008 tarihinde başladığı ticari faaliyetine başlayan AnadoluJet, hava ulaşım hizmetinden geniş kitlelerin yararlanması amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı ve Ankara’yı Anadolu şehirlerine bağlayacak bir ticari marka olarak sektöre girmiştir.

AnadoluJet’in arkasında Türk Hava Yolları’nın olması bir anlamda marka yönetiminden uçak bakımına, uçuş güvenliğinden taşıma yükümlülüklerine kadar tüm yapısal taşlarıyla Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altında olduğunu göstermektedir.

Hem uçuş emniyeti açısından hem de uçak bakım kalitesi açısından Türk Hava Yolları standartlarının uygulandığı AnadoluJet’te temel prensip yolcuya sunulan hizmetin ve ilave servislerin basitleştirilmesi ile elde edilen maliyet avantajının uçak biletine yansıtılmasıdır. Bir başka ifade ile uçak koltuk araları sıklaştırılarak, kapasitenin % 10 oranında arttırılması ve uçak içi ikram servisinin sadeleştirilmesi suretiyle yolcularına daha ucuz bilet sunma imkanını yakalamıştır.

Ticari faaliyetine 5 uçakla başlayan AnadoluJet, sektördeki ilk yılında 8 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2010 yılının ilk yarısında 16 uçaklık bir filoya ulaşan AnadoluJet Ekim 2015 verilerine göre 32 uçakla sektörde faaliyetine devam etmektedir.

Hem düşük maliyetli biletleri ve emniyetli uçuşlarından hem de yıl içinde düzenlediği türlü kampanyalarından faydalanabileceğiniz AnadoluJet uçuşları için Kolayyolculuk.com’u ziyaret etmenizi ve uygun bilet fiyatlarını incelemeden bir karar vermemenizi öneririz.

Anadolujet İç Hatlar
Uçuşlarına “Uçmayan Kalmasın” slogan ve misyonuyla başlayan AnadoluJet, “Uçulmadık Yer Kalmasın” prensibiyle yurt içi uçuş ağını günden güne genişleterek sektördeki ağırlığını arttırmıştır. Anadolu'nun 45 noktasına yolcu taşıyan AnadoluJet’in yurt içindeki tüm tarifeli sefer saatlerini inceleyebilir ve en kolay yoldan biletinize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz uçuş için bilet rezervasyonu yapabilir ya da kolay ödeme seçenekleri ile biletinizi anında satın alabilirisiniz.
Anadolujet Dış Hatlar
Anadolujet’in yurtdışını Anadolu’ya bağlamanın dışındaki diğer misyonları da yurtdışı hatlarındaki doluluk oranını arttırmak ve daha karlı konuma getirmektir. Ankara merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarının ötesine açılmaya karar veren AnadoluJet, yurtdışı uçuşlarını Türk Hava Yolları ile ortak olarak gerçekleştirmektedir. Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Stockholm, Tahran ve Viyana destinasyonlarını ekleyen AnadoluJet için dilediğiniz dış hat uçuşlarına ait sefer saatlerini inceleyebilir, uçak biletinize en kolay yoldan ulaşarak, sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu yapabilir ya da satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!