Kolayyolculuk loading
Lütfen bekleyiniz
En Ucuz Uçak Biletini Buldunuz
THY/

THY Hakkında
Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, 20 Mayıs 1933’te Milli Savunma Bakanlığına bağlı “Hava Yolları Devlet İşletmesi” olarak kurulmuştur.Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi ve yükselen yıldızı olan THY. 81 yıl önce 5 uçakla başladığı yolculuğuna bugün 265 uçaktan oluşan filosuyla devam ediyor. 2020 yılı sonunda Türk Hava Yolları filosunda kargo uçakları dahil, toplam uçak sayısının 400’ü aşması bekleniyor.

Her yıl düzenli olarak havayolu şirketlerini değerlendiren Skytrax, 2015 yılında da yolcu değerlendirme sonuçlarına göre “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu”, “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ödüllerine layık görülen Türk Ahva Yolları yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri en uygun fiyatlarla kolayyolculuk.com sayesinde size sade bir tık mesafede.

Dünya'nın en iyi 4. havayolu unvanına sahip olan Türk Hava Yolları, 110 ülkede 230 dış hat ve 50 iç hat olmak üzere toplamda 280 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.

Türk Hava Yolları’nın tüm uçuşlarında uçak içi ikramlar ücretsizdir. Ayrıca THY önceden talep etmeniz durumunda evcil hayvanlarınızı gerek kabin içinde, gerekse kargo bölümünde taşımanıza izin verildiğini hatırlatmak isteriz.

Türk Hava Yolları’nın ulaşabildiği her noktaya siz de konforlu ve emniyetli bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız, Türk Hava Yolları yetkili satış acentesi olan Kolayyolculuk.com’u ziyaret etmeden ve uygun bilet fiyatlarını incelemeden bir karar vermemenizi öneririz.

Kolayyolculuk.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı THY uçak biletlerini son derece basit ve kullanışlı olan ara yüz sayesinde yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş tarifelerini inceleyebilir, kalkış – varış detaylarını görebilir, rezervasyon yapabilir, uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Siz de Türk Hava Yolları ile seyahatin ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsanız, Kolayyolculuk.com üzerinden promosyonları takip ederek uygun fiyatlarla dilediğiniz destinasyona uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bütçenize en uygun ve ucuz THY uçak biletlerine, kredi kartına 9 taksit imkanı ile sahip olmak için kolayyolculuk.com’u takip etmeye devam edin.
THY İç Hatlar
İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere yurt içinde 50 uçuş noktasında hizmet veren Türk Hava Yolları uçuşlarınız için sefer saatlerini inceleyebilir, sizin için en uygun uçuşa en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz uçak biletine sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilir ya da satın alabilirisiniz.
THY Dış Hatlar
Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika dahil olmak üzere 230 uçuş noktasında hizmet veren Türk Hava Yolları ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız, dilediğiniz uçuş noktaları arasındaki sefer saatlerini inceleyebilir, sizin için en uygun uçuşa en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz uçak biletine sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilir ya da satın alabilirisiniz.

Kampanya ve avantajlardan önce sizin haberiniz olsun!